Witam Cię serdecznie Droga Siostro i Drogi Bracie w Chrystusie Panu!

 

      Bardzo cieszę się i dziękuję Ci, że jesteś na naszej stronie.

   Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym roku (2022) wspierali naszą parafię duchowo i materialnie.   Dziękuję  za złożone ofiary w kościele i te dokonane przelewem bankowym.

       W ostatnim czasie wzrosły ceny opału.  W związku  z  tym  podjęliśmy decyzję o „uszczelnieniu” kościoła. Stare, wypaczone drzwi oraz pojedyncze szyby w oknach są powodem dużych strat ciepła. Dlatego  zostały wymienione zewnętrzne drzwi  w  kościele  (poza głównymi). W październiku wymienione zostały 3  okna w lewej nawie kościoła oraz okno w zakrystii.W tym roku planujemy dalszą wymianę okien w kościele.

   Bylibyśmy wdzięczni gdyby ktoś (jedna osoba, rodzina, kilka rodzin czy Parafianie  z  jednej ulicy) mógł ufundować  jedno okno  (koszt  7.000 zł).  Dane personalne fundatora (po wcześniejszym uzgodnieniu z fundatorem) zostaną umieszczone na framudze  ufundowanego okna. Środki  pieniężne  na  okno  proszę  złożyć  osobiście  na  ręce  ks. proboszcza (wtedy też będzie możliwość uzgodnienia danych personalnych fundatora do umieszczenia na framudze okna). 

       Podobnie jak przy wcześniejszych remontach bardzo proszę o pomoc modlitewną i materialną.

      Jeżeli mesz i chcesz nam pomóc to możesz to uczynić składając ofiarę na konto parafialne (podając w tytule wpłaty - "na cele kultu religijnego" - istnieje możliwość odpisu od podatku. Osoby fizyczne - do 6% podatku, osoby prawne - do 10% podatku).

 

Nr konta: 88 1050 1399 1000 0023 5735 8460

 

Za zrozumienie, życzliwość i wsparcie nas w realizacji tej inwestycji w imieniu wszystkich Parafian składam serdeczne i szczere „Bóg zapłać”.

W intencji wszystkich Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii jest sprawowana w każdym miesiącu Msza Święta.

 

Ks. Adam Kępowicz - PROBOSZCZ

 

 

Joomla templates by a4joomla