05.07.2020 - 14 Niedziela Zwykła

       Chrystus przyszedł pokorny i cichy, a Jego uniżenie przynosi pokój utrudzonym ludzkim sercom. Sprawując Najświętszą Ofiarę, uobecniamy dzieło Chrystusa, który i dzisiaj ukazuje nam źródło prawdziwego zwycięstwa przez swe pokorne wyniszczenie w znaku Chleba.

 

      

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

  2. Członków 1 i 2 Róży Żywego Różańca w naszej parafii zapraszam na Mszę św. w poniedziałek 6 lipca o godz. 17.00.

  3. Parafian z ul. Załęska Hałda zapraszam na Mszę św. w Waszej intencji w piątek 10 lipca o godz. 17.00.

  4. W piątek zapraszam do adorowania Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 16.30. W czasie adoracji będzie okazja do spowiedzi św.

  5. W dniach od 19-26 lipca 2020 roku będziemy obchodzić XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. Zachęcam do włączenia się w „Akcję św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy na środki transportu dla misjonarzy”. Akcje organizuje MIVA Polska pod patronatem Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.

  6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła, a po Mszy św. będzie zbiórka na sprzątanie naszego kościoła.

  7. Dziś po Mszy św. zbiórka przeznaczona na pomoc poszkodowanym w powodzi na Podkarpaciu. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

Będę Cię wielbił, Boże mój i Królu.  (Ps 145)

 

 

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszej parafii!

Pozdrawiam Was serdecznie i zapewniam o mojej modlitwie za Was,

aby Bóg obdarzył Was swoim błogosławieństwem,

umacniał wiarę

i uchronił od zarażenia się koronawirusem.

 

ks. Adam Kępowicz - proboszcz

 

 

Joomla templates by a4joomla